Adamczyk Tomasz (Mińsk Mazowiecki)

Bajkowska Hanna (Biała Podlaska)

Baka Radosław (Warszawa)

Becker Janusz (Siedlce)

Bednarzak-Libera Mirosława (Instytut Historii AP Siedlce)

Biarda Marek (Siedlce)

Błoński Bernard, ks. (Siedlce)

Borek Paweł (Biała Podlaska)

Borkowski Andrzej

Borychowski Rafał (Siedlce)

Bryńczak Bożena (Siedlce)

Cabaj Jarosław (Instytut Historii UPH Siedlce)

Charczuk Anna (Siedlce)

Charczuk Wiesław (ZSP Nr 1 im. S. Staszica, Siedlce)

Chojnacki Andrzej (Siedlce)

Cygan Jerzy Marian OFMCap. [†]

Czyż Piotr (Włodawa)

Demidowicz Tomasz (Biała Podlaska)

Dmowski Rafał (Siedlce)

Dobrowolski Tomasz (Łosice)

Drozd Henryk, ks. (Siedlce)

Dudzik Grzegorz

Dybek Jarosław

Dydycz Rafał (Sarnaki)

Ekiel-Jeżewska Maria L.

Fałdowska Maryla (UPH Siedlce)

Fiołek Damian (Sokołów Podlaski)

Flisiński Jerzy (Biała Podlaska)

Gątarczyk Agnieszka

Gmitruk Janusz (Warszawa)

Gnat-Wieteska Zbigniew (Garwolin)

Gontarek Alicja (UMCS/IPN Lublin)

Grabowska Urszula

Grzegorczuk Dariusz (Siedlce)

Grzeszek Paweł, ks.

Hordejuk Sławomir

Iwańska Małgorzata (Sokołów Podlaski)

Jurzyk Martyna

Kalbarczyk Michał (Garwolin)

Kindziuk Sławomir (Siedlce)

Kłos Lilla Małgorzata (Miński Mazowiecki)

Kłoś Anna (Siedlce)

Kołodziejczyk Arkadiusz (Instytut Historii AP Siedlce) [†]

Kondracka-Bylińska Agnieszka (Siedlce)

Kordaczuk Sławomir (Siedlce)

Kordys Adam (Wiśniew)

Kornacki Ryszard (Międzyrzec Podlaski)

Korneć Grażyna (Instytut Historii AP Siedlce)

Korwin-Piotrowski Krzysztof (Warszawa)

Kosieradzki Dariusz

Kościanek Aneta (Mińsk Mazowiecki)

Kowalik Joanna (APS Lublin  O/Radzyń Podlaski)

Kozak Katarzyna (UPH Siedlce)

Krasuski Marcin

Krawczyk Roman, ks. (Instytut Historii UPH Siedlce)

Kuhn-Dyczkowska Ewa

Kuligowski Janusz (Mińsk Mazowiecki)

Leończyk Sergiusz (Instytut Historii UPH Siedlce)

Leśniczuk Anna

Lewandowski Damian

Lewandowski Michał

Lipińska Grażyna

Łukaszuk Sławomir

Machnicka Violetta (Łódź)

Madej Anna (Siedlce)

Magier Dariusz (Instytut Historii UPH Siedlce)

Makowiecka Maria Hanna

Malinowski Remigiusz (Sulejówek)

Mardofel Bogdan (Werbkowice)

Markert Zbigniew

Markusz Katarzyna

Matusak Piotr (Instytut Historii AP Siedlce) [†]

Mazur Krzysztof (Siedlce)

Michalec Danuta (Siedlce)

Mikołajczuk Agnieszka

Mikulec Danuta

Mioduska Agnieszka (Warszawa)

Niemirka Bogusław (Warszawa)

Nikolska Małgorzata

Noiński Emil (Kałuszyn)

Obrębska Maria

Odziemczyk Jacek (Sokołów Podlaski)

Okniński Witold (Siedlce)

Panasiuk Dariusz (Biała Podlaska)

Piłatowicz Józef (Instytut Historii UPH Siedlce)

Plata Teresa

Polak Ryszard (AWF Biała Podlaska)

Prachnio Radosław (Siedlce)

Rachuba Andrzej (Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla PAN)

Rodger Natalia (Siedlce)

Rogala Elżbieta

Rogalski Artur (Siedlce)

Roguski Rafał (Instytut Historii UPH Siedlce)

Rondo Krzysztof (Płock)

Rudnik Sylwia

Sitkiewicz Damian (Miński Mazowiecki)

Skorodiuk Józef, ks. (Siedlce)

Smyk Anita (Biała Podlaska)

Sobiczewski Bernard (Siedlce)

Sobisz Marek

Sowińska Danuta (Siedlce)

Stańska Agnieszka (Siedlce)

Strzałkowski Piotr (Warszawa)

Swat Tadeusz [†]

Szczepański Jacek

Szczupak Mariusz (Węgrów)

Szczygielska Małgorzata (Łuków)

Szulik Michał, ks. (UPH Siedlce)

Szyszkowski Piotr (I LO im. B. Prusa, Siedlce)

Świderska Joanna (Lublin)

Świeszczakowska Hanna (Siedlce)

Tarkowski Paweł (AWF Biała Podlaska)

Tekely Skrętowicz Barbara (Siedlce)

Wagner Marek (Warszawa)

Wasilewska Agata (Sarnaki)

Wereda Dorota (Instytut Historii UPH Siedlce)

Włodarkiewicz Wojciech (WAT Warszawa)

Wojtas-Ciborska Elżbieta (Warszawa)

Wolinski Dariusz

Wyszogrodzki Paweł

Zakrzewski Bartosz (Warszawa)

Zander Lidia

Zander Zygmunt

Zawada Jolanta

Zawadzki Arkadiusz (Instytut Historii UPH Siedlce)

Ziontek Artur

Ziontek Bogdan [†]